Kosova

Trajneri i Danimarkës: Ndaj Kosovës morëm mësime të mira

“Ndaj Kosovës do të jetë një stërvitje e mirë” u shpreh para ndeshjes Age Hareide, trajneri i kombëtares së Danimarkës, që në përfundim të takimit, foli edhe për mikrofonin e Supersport.

A ishte një stërvitej e mirë apo e keqe?
U përballëm me një skuadër që di dhe dëshiron të luajë futboll, ndaj në këtë pikë, ishte një ndeshje shumë e mirë për të praktikuar lojën tonë dhe përmirësuar disa aspekte. E morëm pak lehtë, pasi kundërshtari ishte i renditur më poshtë, por kuptuam që nuk ka shumë diferenca. Kemi mësuar nga kjo ndeshje dhe në fund ishte një 90-minutësh ku ne luftuam shumë për të marrë një barazim.

Mos ndoshta ishit më shumë të relaksuar?
Ndoshta,. Nuk duhet të nënvlerësonim Kosovën dhe asnjë skuadër tjetër. Ka shumë lojtarë të mirë te Kosova dhe më kanë impresionuar në aspektin ofesniv.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency