Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

Trajneri i Newcastle: Jemi pozitivë për sfidën ndaj Milan-it, do jetë një mbrëmje magjike!

NEWCASTLE UPON TYNE, ENGLAND - DECEMBER 04: Newcastle manager Eddie Howe celebrates with the fans after the Premier League match between Newcastle United and Burnley at St. James Park on December 04, 2021 in Newcastle upon Tyne, England. (Photo by Stu Forster/Getty Images)

Trajneri i Newcastle, Eddie Howe ka folur në një konferencë për shtyp në prag të ndeshjes së Champions League kundër Milan-it.

Howe theksoi se ekipi i tij është shumë pozitiv përara ndeshjes me Milan-in, ndërsa shtoi se pritet të jeë një mbrëmje magjike.

Lexo edhe:

“Ne jemi shumë pozitivë përpara ndeshjes, e cila ka të gjitha karakteristikat e të qenit një mbrëmje speciale. Gjithçka që mund të bëjmë është të përpiqemi ta fitojmë ndeshjen dhe të japim më të mirën nga vetja. Duam që kjo të jetë një natë magjike evropiane”-deklaroi kreu i stolit të Newcastle.

Lajme të tjera

Euro 2024

Pak ditë na ndajnë nga fillimi i Kampionatit Europian, Gjermani 2024 dhe tashmë kanë nisur llogaritë e grupeve përkatëse. Shqipëria ndodhet në Grupin B...

Euro 2024

Gjashtë muaj në Serie A ishin të mjaftueshme për të bindur Interin për të firmosur me Kristjan Asllanin. Organizatori kuqezi spikati e skuadrën e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...

Euro 2024

Kylian Mbappe pritet që këtë verë të udhëheqë Francën në Euro 2024, me “Gjelat” që janë ndër kombëtaret pretendente për t’i shkuar turneut deri...