Kombëtare

Trajneri i Turqisë: Fitore e merituar, menaxhuam me zgjuarsi avanatzhin

Në përfundim të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Turqisë në “Loro Boriçi”, për mikrofonin e Supersport foli edhe trajneri i turqve, Senol Gunes, i cili analizoi triumfin e të tijve.

A ishte ky rezultati më i drejtë, për mënyrën sesi shkoj ndeshja?
Ne ishim skuadra që e kërkoi më shumë fitoren. Ishte një ndeshje e egër, ku edhe kundërshtari ishte impenjuar maksimalisht, por ne menaxhuam mirë golin e shënuar dhe morëm 3 pikët.

E shihni Shqipërinë si një kundërshtar në grup, në luftën për kualifikim?
Shqipëria ka lojtarë shumë të mirë brenda saj, por në fushë futbollistët nuk ishin të qetë. Unë mendoj se Shqipëria do të jetë një kundërshtar i fortë për ekipet e tjera, në fushën e saj, por ne e kontrolluam mirë lojën, duke marrë një fitore të zgjuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency