Bundesliga

Trapp bind drejtuesit e Frankfurt, gati blerja nga PSG!

Rikthimi te Eintracht Frankfurt, duket se ka qënë një zgjedhje e goditur për Kevin Trapp. Portieri falë paraqitjes së tij në Bundesliga ka bindur drejtuesit e klubit gjerman të ushtrojnë të drejtën e blerjes përfundimtare të portierit nga Paris Saint Germanin, që zotëron kartonin e tij. 28-vjeçari u transferua gjatë verës së kaluar në formë huazimi te klubi gjerman dhe deri më tani po tregon një formë të shkëlqyer duke i bindur drejtuesit e klubit gjerman ta riblejnë sërish. Parizienët për të lënë të lirë futbollistin kërkojnë shumën e 8 milionë eurove.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency