Futboll

Trapp mbetet në Gjermani

Drejtuesit e Eintracht Frankfurt duket se janë bindur plotësisht nga paraqitjet e portierit Kevin Trapp dhe dëshirojnë që ta blejnë përfundimisht atë. 28-vjecari u transferua në verë nga francezët e PSG, në formë huazimi por sipas mediave gjermane klubi i Bundesligës po planifikon të nisë negociatat me kampionët e Francës për blerjen përfundimtare të tij. Para se të kalonte te PSG, Trapp u largua pikërisht nga Frankfurt në verën e vitit 2018, por mbërritja e Buffon në “Parc de Princes” i mbylli hapësirat e tij në formacionin e parizienëve. Për këtë arsye, portieri vendosi të rikthehej në vendlindje dhe te skuadra që e lançoi në arenën ndërkombëtare.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency