Kombëtare

Trashi: Nuk zbatuam detyrat e trajnerit, por shohim përpara

Pas golit të shënuar në Moldavi, Lorenc Trashi bindi trajnerin Edi Reja për të marrë sërish një fanellë titullari në ndeshjen me Andorrën, por këtë herë nuk arriti të dilte në lojën e tij dhe mbeti në dhomat e zhveshjes pas pjesës së parë.

Ishte e vështirë ndaj Andorrës, apo e morët lehtë?
Në fakt trajneri na kërkoi vazhdimisht që të motivoheshim dhe të jepnim maksimumin ndaj Andorrës, për shkak të atmosferës që është krijuar, ku të gjithë e kanë mendjen te Franca. Megjithatë nuk arritëm të zbatojmë si duhet ato që na tha trajneri dhe hodhëm një hap fals, ndaj tani duhet të shohim përpara.

A duhet të guxonim më shumë, me një rreshtim më sulmues?
Sa i përket skemave dhe strategjive, është vendim i trajnerit, por ne bëmë presing të lartë, ndonëse na peshoi shumë ai goli i parë që pësuam. Nuk besoj se ka lidhje skema.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency