Kategoria Superiore

Trashi: Po vuajmë shumë; Hoxhallari: Duhet kujdes në mbrojtje

Lorenc Trashi dhe Erjon Hoxhallari u ndalën para mikrofonëve të Supersport, për të komentuar ecurinë e lojës në 45 minutat e para të derbit të kryeqytetit Partizani-Tirana, që u mbyll në barazim 1-1.

Trashi: Ç’është e vërteta Tirana po na vë shumë në vështirësi, nuk po dalim në lojën tonë. Goli sikur na çliroi disi, por tashmë duhet që në pjesën e dytë të bëjmë edhe më mirë për të arritur te fitorja.

Hoxhallari: Duhet të kemi përqendrim në mbrojtje se po e dominojmë lojën. Siç shihet po e kontrollojmë dhe jemi vigjilentë në mbrojtje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency