Ligue 1

Tre futbollistë të PSG-së me koronavirus, “L’Equipe” zbulon emrat

Paris Saint Germain ka bërë të ditur sot se tre nga futbollistët kanë rezultuar pozitivë ndaj koronavirusit, por nuk ka preferuar të bëjë të ditur emrat e tyre.

Megjithatë për këtë detaj ka menduar “L’Equipe”, që ka zbuluar se futbollistët e prekur nga koronavirusi janë Neymar, Di Maria dhe Paredes, të cilët kanë qenë së bashku me pushime në Ibiza.

Ndërkohë në klubin francez të gjithë janë të shqetësuar, pasi këta tre futbollistë kanë parur kontakte edhe me emra të tjerë si Icardi, Navas, Rico e Verratti, të cilët pritet t’u nënshtrohen tamponëve në orët në vijim.

Vlen të theksohet se kampionati francez ka startuar tashmë, por jo për Paris Saint Germain ,që ishte i angazhuar në Ligën e Kampionëve dhe do të luajë ndeshjen e parë vetëm më 10 shtator përballë Lens.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency