Premier League

Tre gola në shtatë minuta, Aston Villa i shkakton humbjen e parë Evertonit

Evertoni pëson humbjen e parë në këtë sezon të Premier Leagues dhe këtë disfatë ia shkaktoi Aston Villa me një rezultat të thellë 3-0. Në fakt, pjesa e parë dhe starti i fraksionit të dytë u luajt në ekuilibër të plotë, por gjithçka ndryshoi në minutën e 66-të, kur Cash shfrytëzoi në maksimum pasimin e Douglas Luiz për t’u dhënë epërsinë vendëse.

Vetëm tri minuta më vonë, Lucas Digne ishte i pafat në devijimin e topin në portën e tij dhe në të 75-tën Bailey vulosi shifrat në 3-0, me Villans që siguruan vendin e parë në kampionat, që i ngjit në mesin e tabelës, pikërisht në vendin e 10-të.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency