Kupa e Spanjes

Tre gola për të dalë nga kriza, Reali prek kualifikimin

Reali i Madridit u rikthye te suksesi, pasi mposhti Leganesin me rezultatin 3-0, në sfidën e parë të fazës së 1/8-ave të Kupës së Mbretit.

Skuadra e Solarit, që vinte pas dy rezultatesh negative në kampionat, shënoi me anë të Sergio Ramos, Lucas dhe Vinicius, duke u rikthyer te triumfi.

Me këtë fitore, madrilenët hipotekojnë kualifikimin për në fazën çerekfinale, pasi falë rezultatit 3-0, sfida e kthimit javën e ardhshme do të shndërrohet n një shëtitje.

Më herët, Atletico e Madridit mori një barazim 1-1 në sfidën e parë përballë Gironës, në transfertë, ndërsa Villareali dhe Espanyoli u ndanë në barazim 2-2, duke lënë të hapur çështjen e kualifikimit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency