Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

Tre muaj jashtë fushave, titullari i Newcastle mbyll vitin 2023

Harvey Barnes u dëmtua në takimin Sheffield United-Newcastle (0-8). Vetëm 12 minuta zgjati sfida për lojtarin e bardhezinjve, me skuadrën e Eddie Howe që regjistroi një triumf për rekord.

25-vjeçari i krahut të majtë u lëndua në këmbë dhe do duhet të qëndrojë rreth 3 muaj jashtë fushave të blerta. Duke e mbyllur me futbollin për vitin 2023.

Lexo edhe: 

Harvey do të jetë jashtë për rreth tre muaj. Operacioni nuk është i nevojshëm, gjë që është lajm i mirë.

Ai po përdor strukturë mbrojtëse në këmbë. Ka dëmtuar një nga gishtat e këmbës”, u shpreh trajneri Eddie Howe.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...