Tre ndeshjet e kombëtares/ Reja publikon listën, dy lojtarë nga Superiorja

Kombëtarja shqiptare ka nisur përgatitjet për dy ndeshjet e Ligës së Kombeve që luhen në muajin qershor, ato ndaj Islandës në transfertë më 6 qershor dhe ndaj Izraelit në shtëpi më 10 qershor. Pas këtyre dy sfida skuadra kuqezi do të luajë edhe një miqësore me Estoninë në stadiumin “Air Albania” më 13 qershor. Departamenti … Vazhdoni me leximin e Tre ndeshjet e kombëtares/ Reja publikon listën, dy lojtarë nga Superiorja