Formula 1

Tre raste të dyshuara në Australi, nisja e sezonit mund të shtyhet

Formula 1 është gati për të startuar sezonin me garën e parë nesër në Melbourne të Australisë, por duket se koronavirusi ka vënë në rrezik edhe këtë sport, ndaj momentalisht askush nuk mund të thotë me siguri nëse do të zhvillohet apo jo.

Kjo pasi tre anëtarë të skuadrave garuese dyshohet se janë të prekur nga virusi dhe janë future menjëherë në karantinë, ndërsa po u nënshtrohen edhe analizave të për të parë nëse janë apo jo bartës të virusit që po alarmon botën.

Ndërkohë dy ditë më parë rezultoi pozitiv edhe një person në një hotel shumë pranë cirkuitit të Melbournit, ndaj organizatorët i tremben shumë zhvillimit normal të garës, duke qenë se edhe biletat janë shitur të gjitha.

Megjithatë në orët në vijim pritet të shihet ecuria e situatës, për të dalë në një konkluzion më të qartë nëse do të startojë Formula 1 të dielën, apo do të duhet të pritet një tjetër moment.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency