Gossip

Tre “tulipanë” në kopertinën e “Vogue Man Nederland”

“Vogue Man Nederland” ia ka dedikuar kopertinën e numrit të radhës futbollistëve të përfaqësueses së Holandës. Më konkretisht, janë tre “tulipanë” të famshëm she shpirti i skuadrës: de Ligt, van Dijk dhe Depay.

Matthijs de Ligt, që ende duhet të tregojë veten me fanellën e Juventusit ka pozuar bashkë me të fejuarën e tij, modelen AnneKee Molenaar, e cila e ka ndjekur edhe në Torino. Ata ndahen nga njëri-tjetri vetëm kur kanë impenjime personale.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency