Premier League

Tregolësh i Ferran Torres, Man.City e feston titullin me një rekord të ri!

Manchester City e festoi me një triumf me përmbysje, titullin e 7-të në historinë e klubit, pasi arriti të fitonte në St James Park me rezultatin 3-4. Krafth i dha avantazhin qymyrxhinjëve shumë shpejt, por brenda pjesës së parë Joao Cancelo dhe Ferran Torres kthyen rezultatin në favor tē skuadrës së Guardiolës. Megjithatë Newcastle ende nuk e kishte thënë fjalën e fundit në këtë sfidë dhe fillimisht barazoi shifrat me brazilianin Joeliton me penallti në minutën e 6-të shtesë të fraksionit të parë. Në minutën e 62-të Willock kaloi në epërsi skuadrën e Steve Bruce por për 2 minuta në të 64-ën dhe 66-ën Manchester City realizoi dhe 2 herë të tjera me spanjollin Ferran Torres, duke marrë një tjetër fitore në kampionat me shifrat 3-4. Ky ishte suksesi i 12-të rresht për Manchester City-n përsa u përket ndeshjeve në transfertë duke vendosur një rekord të ri në Premier League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency