Rusi 2018

Tremb dëmtimi i Giroud, por Dechamps qetëson francezët

 

Oliver Giroud tremb tifozët e Francës vetëm pak ditë para nisjes së Botërorit. Sulmuesi i “Gjelave” u dëmtua rëndë në miqësoren me Shetet e Bashkuara të Amerikës, që përfundoi në barazim 1-1, pas një përplasjeje të dhunshme kokë më kokë me futbollistin kundërshtar, Matt Miazga. Të dy lojtarët përfunduan të shtrirë në fushë, me stafet mjekësore që nxituan për t’u ardhur në ndihmë. Gjaku që mbuloi sidomos Giroud shkaktoi panik te pjesëtarët e të dyja skuadrave. Si Giroud dhe Miazga disa minuta më pas u zëvendësuan, por më shumë shqetësonte gjendja e sulmuesit të Chelsea-t.

Trajneri i Francës, Didier Dechamps, i pyetur mëngjesin e kësaj të diele për shëndetin e Giroud dha këtë lajm të mirë për të gjithë tifozët e Francës: “Nuk ka ka arsye pse të mos jetë në formë për ndeshjen e parë me Australinë të shtunën e ardhshme. Ka një çarje 6 centimetra të gjatë, por është qepur. Gjithçka do të jetë “ok”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top