Merkato

Trembet Milani, edhe Chelsea e Leicester në garë për Jovic!

Do të jetë një garë e ashpër mes disa klubeve për të marrë shërbimet e Luka Jovic nga Reali i Madridit gjatë kësaj vere. Sulmuesi serb për të cilin Los Blancos shpenzuan 60 milionë euro për ta blerë nga Frankfurti një vit më parë, nuk ka bindur aspak në këtë sezon të parë me Realin dhe klubi merengues ka vendosur ta nxjerrë në shitje. Përveç Milanit që interesohet prej kohësh për sulmuesin sëfundmi në garë për të kanë hyrë edhe 2 klube angleze, Chelsea dhe Leicester City. Sipas Daily Star dy klubet e Premier League kanë trokitur në derën e Realit për Jovic, me klubin që kërkon 35 milionë euro për ta lënë të lirë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency