Merkato

Trembet Milani, Man City dhe Tottenham duan Theo Hernandez!

Milani dridhet për të ardhmen e Theo Hernandez. Në garë për mbrojtësin e krahut të majtë i cili ka shkëlqyer me kuqezinjtë gjatë muajve të fundit janë futur dy klube angleze Manchester City dhe Tottenham. Citiziens duke parë edhe situatën e Benjamin Mendy janë në kërkim të një mbrojtësi të majtë dhe shikojnë te Theo Hernandez përforcimin kështu që drejtuesit e Manchester City-t mund të paraqiten me një ofertë të majme në adresë të Milanit që në merkaton e janarit. Ndërkohë te Tottenham fansi më special i francezit është drejtori sportive Fabio Paratici i cili e njeh shumë mirë mbrojtësin. Për Theo Hernandez City dhe Tottenham janë të gatshëm të paguajnë më shumë se 60 milionë euro, ndërkohë që te Milani nuk kërkojnë të privohen nga shërbimet e francezit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency