IPKO Superliga

Trepça ’89 largon hijet e rënies, fiton sfidën direkte me Ballkanin!

Java e 27-të e IPKO Superligës së Kosovës ka nisur me një sfidë të drejtpërdrejtë në garën për mbijetesë. Në Mitrovicë, Trepça ’89 mposhti 2-1 Ballkanin duke larguar për momentet këmbanat e rrezikut për të shkuar në play-out pasi tashmë ka 6 pikë më shumë se Flamurtari i vendit të 9-të. Për t’i dhënë tre pikët skuadrës mitrovicase mendoi Ëngjëll Hoti që realizoi dy herë në minutat 16 dhe 63 duke ia bërë gjithçka të thjeshtë skuadrës vendase, ndërkohë që për Ballkanin realizoi golin e vetëm në minutat shtesë, Jetmir Topalli një finalizim që vlejt vetëm për stastika pasi në fund festa ishte e gjitha për Trepça ’89.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency