IPKO Superliga

Trepça ’89 pranë firmës me Engjëll Hotin

Ish-përfaqësuesi i Kosovës U-21, Engjëll Hoti, është duke u stërvitur me Trepçën ‘89. 21-vjeçari, që luan si mesfushor qendror dhe ofenziv, shumë shpejt pritet të nënshkruajë kontratë me ekipin mitrovicas. Presidenti Abedin Zeka është shprehur i kënaqur që ka arritur të sjellë në klub një futbollist që është rritur në Gjermani te Stuttgarti dhe Brauchweigu.

Trajneri i Kosovës U-21, Rafet Prekazi, e kishte grumbulluar disa herë Hotin për ndeshjet kualifikuese të Europianit 2019, ndërsa e aktivizoi në dy ndeshje kundër Irlandës dhe Norvegjisë. Përveç Hotit, presidenti Zeka ka bërë të ditur që ka transferuar dy mesfushorë nga Mali, të cilët janë në procedura për të rregulluar dokumentacionin.

Kujtojmë që pak ditë më parë Trepça ‘89 zyrtarizoi si Sabit Osmanin dhe Shpëtim Idrizin, që së bashku do ta udhëheqin ekipin në edicionin pranveror të Superligës. Synimi kryesor i kampionit të vitit 2017 sivjet është sigurimi i qëndrimit në elitën e futbollit kosovar.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency