Merkato

Tri ekipe të Premier League-s duan 25-vjeçarin e “Hammers”

Të gjithë në ndjekje të Jarrod Bowen. Sulmuesi i krahut të djathtë të West Hamit është vënë në shënjestër për merkaton e janarit nga klubet e mëdha të Premier League-s. Liverpooli, Tottenhami dhe Leicester City po e monitorojnë nga afër futbollistin, i cili është i lidhur me “Hammers” deri në vitin 2025.

Trajneri i “The Reds”, Jurgen Klopp, e dëshiron me çdo kusht lojtarin në “Anfield” gjatë merkatos së janarit për karakteristikat e veçanta dhe për depërtimet në krah. Gjithësei Liverpooli nuk do ta ketë të lehtë të arrijë te kartoni i lojtarit, që pritet të marrë oferta edhe nga Tottenhami e Leicester City.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency