Gossip

Trippier harron zhgënjimin në Europian, relaksohet në brigjet e Ibizës (Foto)

Kieran Trippier ishte një nga protagonistët e Anglisë në Euro 2020, pasi ndihmoi ‘tre luanët” të shkojnë deri në finale, aty ku u mposhtën nga Italia vetëm pas ekzekutimit të penalltive.

Menjëherë pas përfundimit të europianit, mbrojtësi 30-vjeçar ka zgjedhur Spanjën për të harruar zhgënjimin, pasi ka fluturuar me bashkëshorten e tij drejt Ibizës, ku edhe po kalon pushimet.

Çifti Kieran dhe Charlotte Trippier janë fotografuar mjaft të qetë e të lumtur nën shoqërinë e njëri-tjetrit në brigjet spanjolle, teksa mbrojtësi duket se nuk po mendon aspak për të ardhmen e tij.

Megjithatë mediat në Angli janë të bindur se 30-vjeçari do të rikthehet në kampionatin anglez, pasi ka një marrëveshje paraprake me Manchester United dhe tani pritet që “djajtë e kuq” të gjejnë gjuhën e përbashkët me Atleticon e Madridit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency