Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Triumfi ndaj Rumanisë, Duka: Urime Kombëtares U21 për fitoren që na dhuroi emocione të mëdha!

Duka: Rezultat i punës së futbollit shqiptar ndër vite
Duka: Rezultat i punës së futbollit shqiptar ndër vite

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka uron Kombëtaren U21 për fitoren 3-2 ndaj Rumanisë në “Elbasan Arena”, në kuadër të kualifikueseve EURO 2025.

Në një postim në rrjetet sociale. Duka shpreh vlerësimet maksimale pë djemtë që dhanë gjithçka në fushë.

Lexo edhe:

Urime Kombëtares U21 për fitoren fantastike ndaj Rumanisë!
Një fitore me përmbysje që na dhuroi emocione të mëdha. Vlerësime maksimale për të gjithë djemtë tanë që dhanë gjithçka në fushë.
Pas festës së sotme duhet të fillojmë menjëherë punën për ndeshjet e radhës për të ecur përpara drejt objektivit kualifikim në Euro 2025.”-shkruan kreu i FSHF-së.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....