Kategoria Superiore

Troisi: E vështirë ta kapërdish këtë humbje, kemi edhe Kupën

Trajneri i Flamurtarit, Marcelo Troisi, e kishte shumë të vështirë ta pranonte humbjen ndaj Skënderbeut në minutat e fundit. Gjithsesi, ai befasoi kur tha se Skënderbeu lufton për të fituar Kupën.

Humbje që djeg: Është ndjesi e vështirë të kapërdish golin në minutat e fundit. Duhet t’i japë urimet më të sinqerta ekipit të Skënderbeut. Dolëm të zhgëgjyer, pasi donim të merrnim ndonjë pikë, por futbolli kështu është.

Situata e zymtë: Shpresoj të zgjidhet sa më shpejtë kjo situatë, dhe po bëhet maksimumin për t’u zgjidhur. Nëse vijnë lojtarët që kemi marrë, do të jetë një Flamurtari më i fortë. Situata është e vështirë, por megjithatë ndaj Skënderbeut improvizuam. Skënderbeu ishte më i fortë, ishin shumë më superiore se ne, por sërish fituan me një rezultat të ngushtë.

Guximi për të dretyruar Flamurtarin: Kam biseduar me administratorin që do sillte disa lojtarë. Erdha sepse kam marrë garanci nga ai, pasi ka një projekt. E kam ditur që situata është shumë e vështirë, por unë kam ardhur të punojmë fort dhe t’i marrim ndeshjet një e nga një. Kemi dhe kupën e Shqipërisë objektiv, kështu që do vazhdojmë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency