Futboll

Trukime edhe në Champions, serbët fituan 10 milionë euro

Ndeshja e Ligës së Kampionëve, mes Paris Saint Germain dhe Crvena Zvezdës, e fituar nga francezët me rezultatin e thellë 6-1, ka përfunduar në qendër të hetimeve, pasi dyshohet si e trukuar.

Lajmi u bë i ditur nga gjiganti sportiv francez “L’Equipe”, i cili raportoi se sipas një dialogu sekret mes UEFA-s dhe autoriteteve franceze, thuhet se janë luajtur shuma të mëdha për fitoren e PSG-së me 5 gola diferencë.

Në komunikim evidentohet se bastet janë “orkestruar” nga një drejtues i lartë i klubit serb, ndërsa janë fituar rreth 10 milionë euro, në fund të ndeshjes, që përfundoi me fitoren e PSG-së me 5 gola diferencë.

Për momentin, “L’Equipe” raporton se për rastin kanë dijeni vetëm presidenti Ceferin dhe njerëzit pranë tij në UEFA, ndërsa po hetohet me intensitet të lartë, për të zbardhur detajet e trukimit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency