Futboll

Trukimet në Spanjë, i del emri edhe sulmuesit të Lazios

Zbulohen detaje të tjera nga hetimet rreth skandalit të trukimeve në Spanjë, ku protagonistë të fiksimit të rezultateve kanë qenë emra të njohur si Raul Bravo apo Carlos Aranda.

Sipas medieve spanjolle, të përfshirë në këtë skandal rezultojnë edhe sulmuesi i Lazios, Ciro Immobile dhe klubi i Frosinones.

Emri i Immobiles mësohet të jetë përmendur nga Mattia Mariotti, që i është dedikuar basteve ilegale. Gjatë bisedës Mariotti i shpjegon Arandas që njeh një person, që mund të telefonojë mikun e tij me flokë të gjatë, i cili ka një agjenci ilegale bastesh ku si klient kishte edhe Immobilen.

“Edhe Immobile i Lazios luan me të, është klient i tij, sulmues,” i thotë Mariotti Arandas. Personi në fjalë, të cilit i referoit Mariotti, mësohet se ka patur kontakte edhe me disa futbollistë të Frosinones.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency