Connect with us

Hi, what are you looking for?

Merkato

Tuchel-Kane, biseda në fshehtësi, tërbohet presidenti i Tottenhamit

Blerja e Harry Kane nga Bayerni i Mynihut është një nga temat më të nxehta të kësaj merkatoje verore në Angli.

Vetë sulmuesi anglez duket se e dëshiron këtë transferimin te skuadra bavareze, e cila po bën madje disa manovra që e kanë tërbuar presidentin e Tottenhamit, Daniel Levy.

Lexo edhe: 

Sipas “Daily Mail”, sulmuesi dhe trajneri i kampionëve të Bundesligës, Thomas Tuchel kanë zhvilluar “bisedime sekrete” në shtëpinë e lojtarit.

Nga Gjermania, “Bild” shton se Tottenham tani dëshiron të hakmerret me Bayernin dhe do të refuzojë një ofertë prej 85 milionë stërlinash, duke kërkuar edhe më shumë para.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...