Premier League

Tuchel “ngre në qiell” Lukakun: Është lojtari që na mungonte

Me katër gola në po kaq ndeshje me fanellën e Chelsea-t, Romelu Lukaku po konfirmon se londinezët nuk i çuan dëm 115 milionë eurot që paguan te Interi për kartonin e sulmuesit belg, i cili ka dërguar në rrjetë katër nga 6 gjuajtjet e tij në kuadrat.

Trajneri Thomas Tuchel pranoi rëndësinë e Romelu Lukakut për skuadrën dhe deklaroi se ishte pikërisht një lojtar me cilësitë e tij, që i mungonte skuadrës pas një sezoni si ai i kaluari ku arritën të shpalleshin kampionë të Europës.

“Ne kemi fituar edhe pa Lukakun, por ai është tipi i lojtarit që na mungonte, për personalitetin dhe talentin që ka. Ai nuk e humb asnjëherë konfidencën, edhe kur skuadra e shërben pak, por pret rastin e duhur, për të na ndihmuar. Thënë thjesht, ai është super i rëndësishëm për ne, pasi në treg nuk gjen lehtë sulmues me cilësitë e belgut”, deklaroi Tuchel.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency