Ligue 1

Tuchel-PSG, merret vendimi për të ardhmen  e trajnerit gjerman

Jo pak pikëpyetje ishin ngritur mbi të ardhmen e trajnerit gjerman të PSG, pas një sezoni debutues në Francë, që përfundoi me paraqitje e rezultate zhgënjyese në Ligue 1, pavarësisht se të tijtë e kishin siguruar titullin në Ligue 1 që herët. Po ashtu, dështimi në Ligën e Kampioneve dhe në Kupën e Francës, e bënin mjaft të paqartë vazhdimësinë e Thomas Tuchel në “Parce des Princes”. Megjithatë, mesditën e sotme ka ardhur zyrtarizimi. Ai do të jetë i angazhuar me kampionët francezë deri në vitin 2021, duke fiormosur një zgjatje të kontratës aktuale me një vit më shumë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency