Serie A

Tur force për të testuar Interin e Contes, 7 ndeshje në 22 ditë

Kokën ulur dhe sa më shumë punë. Ishin këto fjalët e Contes në konferencën e prezantimit si trajner i zikaltërve dhe në fakt skuadrës i duhet shumë punë pasi në 22 ditë kalendari parashikon për ta Udinesen, Milanin, Lazion, Sampdorian dhe Juventsuin në kampionat dhe aventura në Champions me Slavian e Pragës dhe Barcelonën. Një tur force që do të tregojë qartë kapacitetin real që ka ky Inter.

Deri më tani kalendari i ka vënë përballe kundërshtarë të lehtë, por duke nisur që nga kjo fundjavë situata do të vështirësohet disi dhe zikaltërit duhet të tregojnë që ky sezon do të jetë komplet diçka tjetër nga ai që kanë zhvilluar vitet e fundit.

Dy ndeshje të zhvilluara, 6 gola të shënuar dhe vetëm një i pësuar, janë sinjale pozitive, siç janë edhe paraqitjet e Lukakut së bashku me Lautaro Martinez, pa harruar edhe Sensin, i cili bashkë me Brozoviç ka bërë një punë të mirë.

Pak a shumë i gjithë grupi deri më tani e ka kënaqur trajnerin Conte. Mbetet për t’u parë se si do të jetë gjendja e Sanchez, gjithsesi gjërat duhet të bëhen hap pas hapi ashtu siç Conte ua ka kërkuar lojtarëve. 22 ditë, 7 ndeshje tepër të rëndësishme, ku me shumë gjasa pritet të krijohet një ide edhe me e qartë rreth Interit të këtij sezoni.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency