Lajme

Turneu i Cincinatti starton pa surpriza

Turneu i Cincinattit nisi pa surpriza me favoritët që arritën të fitonin pa shumë probleme sfidat e tyre. Nick Kyrgios nuk pati probleme kundër David Goffin teksa triumfoi në dy sete me rezultatin 6-2, 6-3. Kyrgios pati meritën në setin e parë pasi në gamen e tretë mundi të marrë menjëherë një game me break duke patur më pas kontrollin e lojës, ndërsa në setin e dytë gjithcka ishte e barabartë deri në gamen e 6-të, përpara se Kyrgios të mertte 3 game radhazi duke fituar 6-3 dhe krejt takimin 2-0.

Shumë e luftuar ishte ndeshjes mes Juan Martin Del Portos e Thomas Berdych, me cekun që fitoi setin e parë 6-3 por u dorëzua më pas në dy pasardhësit 7-6 dhe 6-0. Yuichi Siguta arriti të mposhtë numërin 13-të të turneut Jack Sock në dy sete, me japonezin që luftoi fortë në setin e parë ku fitoi 7-5 pasi i mori shërbimin kundërshtarit të tij, ndërsa në setin e dytë një tjetër game me break i dha atij fitoren 6-4 në setin e dytë. italiani Fabio Fognini nuk arriti dot të përballojë lojën e Dominic Thiem duke u dorëzuar lehtësisht përpara kundërshtarit të tij që fitoi 2-0 me sete, 6-3, 6-2.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency