Miqesore

Tuta triumfon ndaj Sileksit, Vllaznia e Partizani barazim në miqësoret përkatëse

Skuadrat shqiptare që do të garojnë në eliminatoret e Kupave të Europës vijojnë fazën përgatitore, teksa Teuta, Partizani dhe Vllaznia kanë zbritur sot në fushë edhe për teste miqësore.

Kështu durrsakët zhvilluan një ndeshje miqësore përballë maqedonasve të Sileksit dhe ia doli të triumfojë me rezultatin minimal 0-1, falë një goli të fantazistit Emiliano Vila në pjesën e dytë të takimit.

Ndërkohë Partizani u përball me skuadrën e Strugës dhe nuk shkoi dot përtej barazimit 1-1, teksa goli për të kuqtë e Ilir Dajës u shënua nga braziliani Cardoso. Vlen të theksohet se nga minuta e parë u aktivizuan edhe Marku e Shehi, që janë afruar rishtazi te kryeqytetasit.

Me rezultatin e barabartë 1-1 përfundoi edhe miqësorja mes Sutjeskës dhe Vllaznisë, e zhvilluar ne Zlatibor të Serbisë. Vendasit kaluan në avantazh me Markovic, ndërsa shkodranët gjetën barazimin me Haris Dilaver, që shënoi nga pika e bardhë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency