Eredivisie

Twente rikthehet te fitorja, Selahi gjen golin e parë “holandez”

Pas 4 humbjesh radhazi, Twente është rikthyer te fitorja në kampionatin holandez dhe ka mposhtur sot në shtëpi 4-1 modestët e FC Emmen.

Titullar si zakonisht ka qenë edhe mesfushori i Kombëtares Shqiptare Lindon Selahi, që sot arriti të gjejë rrugën e rrjetës në minutën e 42-të, duke trefishuar avantazhin për të tijtë.

Mesfushori nga Kumanova, që debutoi me Shqipërinë në sfidën ndaj Moldavisë, luajti sot për 90 minuta, ndërsa u transferua te holandezët në verë si lojtar i lirë dhe që atëherë ka luajtur në 11 takime.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency