Boks

Tyson Fury dhe Sefer Seferi dhurojnë spektakël gjatë peshimit

Janë rivalë dhe nesër do të ndeshen në ring, ndërkohë gjatë peshimit zyrtar të ditës së sotme kanë dhuruar spektakël, në ndryshim nga shumica e përballjeve të tjera.

Edhe pse mes shumë boksierëve të tjerë ka tension një ditë para duelit e kundërta ka ndodhur mes Tyson Fury dhe boksierit shqiptar Sefer Seferi. Diferenca e peshës mes dy boksierëve ishte mjaft e madhe. Fury peshonte 131 kilogramë, ndërsa Seferi 96 kilogramë.

Tyson Fury për të dhuruar spektakël dhe për të treguar edhe avantazhin e tij, Fury në një moment e merr në krahë boksierin shqiptar. Ndoshta kjo ndodhi edhe se Fury, ish-kampioni i botës, e mendon se të fituar këtë duel ende pa u futur në ring. Megjithatë, gjithçka mbetet për t’u parë ditën e nesërme, nëse do të ketë ndonjë surprizë nga ana e Seferit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top