Boks

Tyson, në autobiogafinë e tij: Orgji me kamarieret, ja pse humba përballë Douglasit

Pak më shumë se 21 vite më parë, më 11 shkurt 1990, Mike Tyson pësoi Në Japoni humbjen e parë në karrierë kundër amerikanit James Douglas, pasi kishte fituar 37 duele. Legjenda e boksit, tashmë 54 vjeç, ka zbuluar nëpërmjet autobiografisë së tij se cilat ishin arsyet e kësaj disfate të papritur.

“Nuk doja të ndeshesha. Gjithçka që më interesonte ishte të organizoja festa dhe të bëja seks. Gjatë atyre ditëve, në Japoni, kam bërë seks me kamarieret. Takova gjithashtu një vajzë të re japoneze me të cilën kisha kryer marrëdhënie më parë. Kur bashkëshortja ime shkonte të bënte pazar, unë shkoja te dhoma e kësaj vajze. Kjo ishte stërvitja ime për atë luftim. Një ditë para se të ngjitesha në ring, qëndrova me dy kamariere njëkohësisht. Me pas, me dy vajza të tjera.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency