Boks

Tyson zbulon raportin me hashashin: Tymos rreth 40 mijë dollarë në muaj

Ish boksieri i njohur amerikan, Mike Tyson disponon një fermë për kultivimin e hashashit në Kaliforni, një shtet ku është i lejuar përdorimi i marijuanës si për qëllime mjekësore, ashtu edhe për ato rekreative.

Tyson është edhe vetë një konsumator i marijuanës, ndërsa në një intervistë për fansat, ka zbuluar se arrin të konsumojë një sasi hashashi të baras-vlefshme me 40 mijë dollar në muaj, referuar çmimit të tij në treg.

“Kam një fermë për kultivimin e hashashit, bashkë me ish futbollistin Eben Britton dhe madje kemi edhe “Tyson Growing School”, një shkollë që mëson fermerët si të kultivojnë këtë bimë. Sa hashash pi në muaj? Shumë. Nëse do t’i referoheshim çmimit të tregut, një sasi të vlefshme me 40 mijë dollar në muaj”, deklaroi Tyson.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency