Kombëtare

U-15 vijon grumbullimin në Durrës, e viziton trajneri Reja

Kombëtarja U-15, e drejtuar nga trajneri Armand Dama, është grumbulluar në kompleksin “Tropikal” Durrës, ku po stërvitet prej datës 20 janar 2020. Sot, kuqezinjtë e U-15 do të përballen në një test miqësor ndaj Shqipërisë U-16, që drejtohet nga Elvis Sina.

Lista e ekipit kombëtar U-15 në këtë grumbullim përbëhet nga 23 futbollistë të vegjël, ku të gjithë janë të datëlindjes 2006. Përfaqësuesen e Shqipërisë U-15 e ka vizituar edhe trajneri i kombëtares A, Edoardo Reja, së bashku me stafin e tij. Reja ka ndjekur nga afër përgatitjet e të rinjve si dhe ka dhënë një mesazh tek e ardhmja e futbollit shqiptar. Të premten, U-15 përmbyll grumbullimin e parë për vitin 2020, me një ndeshje miqësore ndaj Flamurtarit U-15.

Më poshtë njihuni me listën e futbollistëve të grumbulluar:

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency