Kombëtare

U-18/Shqipëria mundet nga Rumania, rëndojnë gabimet në mbrojtje

Shqipëria U-18, e drejtuar nga trajneri Olsi Uku, është mundur me rezultatin 2-0 nga bashkëmoshatarët e Rumanisë në ndeshjen e parë e parë miqësore të zhvilluar ditën e sotme në Qendrën Stërvitore të Federatës Rumune të Futbollit.

Kuqezinjtë e kanë nisur shumë keq ndeshjen, duke u ndëshkuar me dy gola të shpejtë në minutat 6′ dhe 10′. Të dy gola kanë ardhur si pasojë e mospërqendrimit të mbrojtjes, e cila që është befasuar nga një veprim individual në golin e parë dhe një goditje me kokë brenda zonës së vogël në të dytin. Gradualisht skuadra e trajnerit Uku e ka ekuilibruar lojën, duke ju afruar dhe portës kundërshtare në disa momente, por pa arritur të gjente rrugën e rrjetës.

Të enjten, më datë 15 gusht, do të zhvillohet dhe ndeshja e dytë miqësore po ndaj Rumanisë në Buftea.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency