Kombëtare

U-19/“International Memorial Tournament”, lojtarët e grumbulluar nga Dede

Shqipëria U-19 e drejtuar nga trajneri Nevil Dede ka filluar grumbullimin dhe seancat stërvitore në prag të pjesëmarrjes në “International Memorial Tournament”, që do të zhvillohet nga data 8 deri më 11 Gusht në Zagreb të Kroacisë.

19-vjeçarët kuqezi janë grumbulluar në qytetin e Shkodrës dhe trajneri Dede për përballjet me Real Madrid, Olimpija Ljubjanë dhe Dinamo Zagreb ka grumbulluar 19 lojtarë. Në këtë listë që përbëhet kryesisht nga lojtarë të kampionatit shqiptar bie në sy prania e disa lojtarëve nga Shkëndija Tetovës dhe skuadra italiane e angleze.

Lista e lojtarëve të grumbulluar:

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency