Kombëtare

U-20/Shqipëria mposhtet minimalisht nga Kroacia

Vjen humbja e radhës për përfaqësueset e moshave të Shqipërisë, këtë radhë ndaj një emri të rëndësishëm europian, siç është Kroacia. Kombëtarja U-20, e drejtuar nga Ilir Biturku, u mposht 0-1 në “Elbasan Arena” nga homogolët kroatë, që shënuan golin e vetëm të këtij testi miqësor me Leon Kreovic pak para fundit të takimit.

Kuqezinjtë e rinj zhvilluan relativisht një ndeshje të mirë, duke patur parasysh edhe forcën e kundërshtarit. Rastet në portën e kroatëve nuk munguan, por golat për Shqipërinë nuk erdhën.

Gjithsesi, organizimi i skuadra dhe mënyra e lojës japin shpresë për të ardhmen, ky synimi kryesor është spikatja e elementëve për Shpresës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency