Kupa e Spanjes

U aktivizua në Kupën e Spanjës, Cillesen i lumtur te Barça

Edhe pse nuk është titullar te Barcelona, Jasper Cillessen gjatë një interviste për mediat spanjolle vendosi pikat mbi i sa i takon të ardhmes së tij. Portieri pohoi se dëshiron të luajë në nivele të larta dhe se nuk mendon të largohet. 29-vjeçari deklaroi se nuk ka patur oferta në drejtim të tij dhe se kjo nuk përbën problem për të, pasi shoqëria i ka dhënë besim dhe ai është i lumtur. Dhe konfirmimi i besimit erdhi pikërisht nga fusha, ku Valverde e aktivizoi kundër Leonesa në Kupën e Mbretit dhe danezi nuk zhgënjeu pasi rezultoi një nga më të mirët në fushë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency