Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

U bashkua këtë verë me Real Madrid, talenti i mesfushës operohet në gju

Talenti turk që u bashkua këtë merkato me Real Madrid, Arda Guler i është nënshtruar një operacioni në gju.

Këtë lajm e ka bërë publik vetë klubi i “Los Blancos” përmes faqes zyrtare, ku ndër të tjera bën me dije se mesfushori 18-vjeçar është duke u rimëkëmbur për t’u bashkuar së më shpejt me ekipin.

Lexo edhe: 

“Sot lojtari ynë Arda Guler iu nënshtrua një operacioni në gjurin e tij të djathtë nën mbikëqyrjen e stafit mjekësor të Real Madridit. Guler do të startojë në ditët në vijim,pas rimëkëmbjes.”-bën me dije Real Madrid.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...