Connect with us

Hi, what are you looking for?

Katar 2022

U bë meme në rrjet/ E mori në mbathje dhe e futi në gojë, zbulohet çfarë hëngri Ronaldo (video)

Cristiano Ronaldo ishte protagonisti absolut i ndeshjes hapëse të Grupit H të Kupës së Botës në Katar mes Portugalisë dhe Ganës, si për golin që zhbllokoi takimin, ashtu edhe për çmimin MVP (lojtari më i mirë i ndeshjes) që mori në fund të sfidës. Përveç kësaj, ai u bë i pari në histori që shënon në pesë Kupa të Bote të ndryshme.

Çfarë hëngri Cristiano Ronaldo në fushë?

Ekziston një imazh që ka bërë shumë më tepër jehonë orët e fundit për “yllin” portugez. Përafërsisht në minutën e 36-të të lojës, Cristiano Ronaldo futi dorën në mbathje, kërkoi diçka, e mori dhe e hëngri.

Që nga publikimi i imazhit ka pasur shumë batuta, meme dhe mesazhe habie që kanë vërshuar rrjetet sociale për atë që bën Cristiano. Siç komenton shtypi portugez, duket që CR7 ka futur në gojë një çamçakëz.

 

 

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...