La Liga

U dëmtua me Serbinë, Reali në ankth për Jovic

Vazhdon kalvari i dëmtimeve për Luka Jovic në këtë fillim sezoni. Sulmuesi i kombëtares serbe edhe pse u aktivizua për fare pak minuta në ndeshjen mes Serbisë dhe Portugalisë që përfundojë me shifrat 2-4, ka pësuar një dëmtim dhe është larguar menjëherë nga grumbullimi i kombëtares ballkanase që po përgatitet për ndeshjen e rradhës ndaj Luksemburgut, duke udhëtuar drejt Spanjës për të kuptuar shkallën e dëmtimit. Shtohen telashet për trajnerin e Los Blancos Zinedine Zidane që gjatë kësaj periudhe ende nuk ka nxjerrë më të mirën nga Jovic i cili ndeshjen e tij të parë si titullar me Realin e luajti fundjavën e kaluar ndaj Villarealit. Mbetet për t’u parë se në çfarë shkalle do të jetë dëmtimi i Jovic.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency