Kategoria Superiore

U dëmtua ndaj Teutës, operohet me sukses Dajan Shehi

Dajan Shehi, i dëmtuar rëndë në krah në ndeshjen e Kastriotit në transfertë me Teutën, i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjikale, të cilën e kaloi me sukses. 22-vjeçari theu të dy kockat e krahut të majtë, të cilën fillimisht e vendosi dorën në allçi, por më pas mjekët sugjeruan ndërhyrje kirurgjikale. Klubi krutan në njoftimin për shtyp ka shpjeguar si gjithçka ka shkuar mirë dhe tashmë futbollisti do të vijojë fazën e riaftësimit.

“Ka përfunduar me sukses ndërhyrja kirurgjikale në parakrahun e qendërmbrojtësit Dajan Shehi, i cili u dëmtua në takimin e javës së 26-të, ndaj Teutës, ku theu të dy kockat e parakrahut. Përgjatë këtyre ditëve, Shehi ka qenë nën kujdesin e stafit mjekësor të spitalit të Durrësit, që pasi ka ekzaminuar gjendjen e lojtarit, ka bërë edhe ndërhyrjen kirurgjikale. Ky operacion ka rezultuar i suksesshëm dhe tashmë Shehi është mirë, pret që dita-ditës të rikuperohet. Presidenca, stafi si edhe të gjithë lojtarët e Kastriotit janë në mbështetje të Dajanit”.

Ka përfunduar me sukses ndërhyrja kirurgjikale në parakrah e qendërmbrojtësit Dajan Shehi, i cili u dëmtua në takimin e…

Geplaatst door KS Kastrioti op Maandag 1 april 2019

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency