Bundesliga

U dëmtua në derbin e Ruhrit, Batshuayi mbyll sezonin

Michy Batshuayi rrezikon seriozisht pjesëmarrjen në “Rusi 2018” me Belgjikën. Sulmuesi i Borussias së Dortmundin, i huazuar në janar nga Chelsea, u dëmtua gjatë përballjes me Schalken në derbin e Ruhrit dhe informacionet që vijnë pas vizitave mjekësore nuk janë aspak pozitive.

“Sezoni im është mbyllur këtu,” – shkruante në Twitter sulmuesi belg, – “do të shihemi së shpejti.”

Në Gjermani nuk e përjashtojnë mundësinë se një pauze të gjatë, pasi dyshohet se ka thyerje të kaviljes pas përplasjes me Stambouli.

Batshuayi do t’u nënshtrohet ekzaminimeve më të thelluara, por fjalët e tij të para në rrjetet sociale nuk lënë vend për optimizëm. Btashuayi ka mundur të shënojë 7 gola me fanellën verdhezi në 10 ndeshje të Bundesligës, ndërsa 2 gola të tjerë i ka realizuar në Europa League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency