Serie A

U dëmtua në mes të shkurtit, Mandzukic heq dorë nga paga e marsit

Katër ndeshje në Serinë A, një në Europa League: 76 minuta në kampionat, 82 në kupë. Zero gola. Këta janë numrat e modestë të Mario Mandzukicit me Milanit. Mbërriti te “Djalli” në merkaton e janarit për t’i shtuar centimetra, forcë, përvojë dhe gola një skuadre ende të angazhuar në atë kohë në tre fronte, por aktivizimi i sulmuesit kroat u kushtëzua nga problemet fizike.

Jashtë skuadrës që nga mesi i shkurtit, Mandzukic u bashkua sërish me futbollistët kuqezi në stërvitje vetëm në fillim të prillit. Për këtë arsye ai ka hequr dorë nga paga e muajit mars.

“Një gjest i jashtëzakonshëm,” – komentoi presidenti i Milanit, Paolo Scaroni, “që demonstron etikën dhe profesionalizmin e Mario Mandzukic dhe respektin e tij për Milanin.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency