Serie A

U dëmtua në miqësore, Milinkovic-Savic humbet fillimin e sezonit

Sergej Milinkovic-Savic rrezikon të mungojë për disa javë. Dëmtimi që pësoi mesfushori serb në miqësoren që zhvilloi Lazio paraditen e kësaj të mërkure ndaj Al Shabab e cila përfundoi me fitoren 5-1 të bardhekaltërve ka rezultuar më i rëndë nga sa parashikohej fillimisht. Milinkovic-Savic i cili hyri në fushë vetëm në pjesën e dytë u zëvendësua pas vetëm 23 minutash lojë, për shkak të një problemi në aduktorin e kofshës së djathtë.

Nuk bëhet fjalë për një dëmtim muskular por për një problem në tendinë që mund ta detyrojë Milinkovic-Savic të humbasë 2 javët e para të Serie A. Serbi edhe këtë verë ishte shumë pranë largimit nga Lazio me destinacion të ri Manchester United por në fund Lotito dhe Tare vendosën të refuzonin ofertat e ardhura nga Djajtë e Kuq dhe ta mbanin lojtarin në gjirin e tyre.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency