Kategoria Superiore

U dëmtua rëndë në “Loro Boriçi”, futbollisti i Tiranës drejt rikuperimit

Klubi i Tiranës jep lajmin pizitiv për futbollistin ganez, Isaac Gyamfi, i cili u dëmtua rëndë në ndeshjen ndaj Vllazninë në “Loro Boriçi”, pas rrëzimit me kokë në fushë në momentin e një dyluftimi ajëror. Një njfotimin mjekësor të klubit bardheblu shkruhet se futbollisti “është rikuperuar nga dëmtimi që pësoi në fushën e lojës, në ndeshjen e datës 21/11/2020, KF Vllaznia-KF Tirana. Gyamfi do të vijojë të mbahet në vëzhgimin e mjekëve të ekipit, duke mos neglizhuar asnjë moment shëndetin e tij. Tirana falënderon mjekët e spitalit Salus për gatishmërinë që tregojnë gjithmonë ndaj lojtarëve dhe stafit bardheblu.”
Nuk është përcaktuar koha e saktë për rikthimin e futbollistit në dispozicon të Dedes, pasi gjendja e tij do të vlerësohet ditë pas ditë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency