IPKO Superliga

U eliminua në Kupë, Shpëtim Duro jep dorëheqjen nga Drita e Gjilanit

Shpëtim Duro nuk është më trajner i Dritës së Gjilanit në IPKO Superligën e Kosovës. Tekniku kryeqytetas ka dhënë dorëheqjen nga detyra vetëm një ditë pasi “intelektualët” u eliminuan në Digitalb Kupën e Kosovës nga skuadra gjakovare, Vëllaznimi. Duke humbur mundësinë për të fituar trofeun e vetëm ky Drita ishte në garë, Duro e ka parë të udhës të “hapë krahun” për mosarritje të objektivave. Në njoftimin e klubit të Dritës shkruhet:

“Klubi ynë, FC DRITA, ju njofton që ka dhënë dorheqjen kryetrajneri Duro!

Pas një takimi që kishim menjëherë pas ndeshjes së djeshme, me një marrëveshje mes dy palëve është vendosur që të ndërpritet bashkëpunimi.

Pas eliminimit nga Kupa e Kosovës dhe dalja nga objektivi i vetëm i klubit për këtë sezon, z.Duro ka ofruar dorëheqjen, gjë që është pranuar nga klubi bardhekaltër.

FC DRITA e falënderon profesor Duron për punën profesionale që ka bërë me klubin dhe i dëshiron shumë suksese.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency